mac-89_edited_edited_edited.jpg

OFERTA 2022

Oferta ślubna na rok 2022
dla klientów GLAMOUR EVENT

Ślub symboliczny to wyjątkowo intymna i osobista chwila. Prawdopodobnie to Wy będziecie autorami słów przysięgi, którą wypowiecie, patrząc sobie głęboko w oczy. Ze względu na ogromną ilość emocji, ta niepowtarzalna chwila bywa również ulotna. Na pewno otrzymacie od wybranego przez Was fotografa przepiękne zdjęcia, ale uwierzcie mi na słowo - nic nie odda lepiej drżenia  głosu, nieśmiałych spojrzeń, czy szeptanych słów "kocham Cię", niż właśnie film. I tak oto, wspólnie z GLAMOUR EVENT, przygotowaliśmy dla Was dwa pakiet, w któryM znajdziecie film oparty przede wszystkim na Waszych emocjach.
pexels-luca-paul-dross-5976399_edited_ed
Poznaj ofertę dla Ciebie
Pakiet GLAMOUR - 1500 zł
  • Skrót 2-3 min.
  • 3 godziny pracy w dniu ślubu
  • filmowa sesja plenerowa w dniu ślubu
  • dojazd do 100 km

Mój dojazd do 100 km jest już wliczony w ceny pakietów,

a kilometry powyżej tej odległości rozliczam według stawki 0,83 zł/1 km.

Ceny uwzględniają rabat w zamian za zgodę na publikację filmów.

Opcje dodatkowe
  • 650 - dron 
  • ​​500 - surowy materiał
  • 300 - dodatkowa godzina pracy operatora
  • 250 - pendrive
Sprawdź pełną ofertę
Chcesz rozszerzyć Waszą filmową historię o przygotowania oraz zabawę? Jeśli tak, to koniecznie kliknij przycisk poniżej i sprawdź moją ofertę. Znajdziesz w niej trzy zróżnicowane pakiety, które dodatkowo możesz rozbudować o interesujące Was opcje dodatkowe.
Usłysz emocje
Film, to nie tylko obraz, ale również dźwięk. Często jego edycja zajmuje mi więcej czasu, niż właśnie obrazu, a to dlatego, że zawsze staram się za pomocą jak największej ilości zmysłów przenieść Was wspomnieniami do dnia Waszego ślubu. Chcę Wam przypomnieć rozmowy, kiedy zestresowani czekaliście na Wasze pierwsze spotkanie. Chcę pozwolić Wam usłyszeć głęboki oddech Pana Młodego czekającego w miejscu ceremonii. Wiem, że są to detale. Ale w moich filmach to właśnie one pozwalają opowiedzieć Waszą historię w tak wyjątkowy sposób.

Ubierz słuchawki i obejrzyj fragment jednego z filmów z wyciszoną muzyką ↓

pexels-luca-paul-dross-5976399_edited_ed
Dlaczego warto?

SKRÓT ŚLUBNY

Połączenie najpiękniejszych wspomnień, w nowoczesnym i kreatywnym wydaniu. Dokładnie tego możecie się spodziewać.

WSPÓŁPRACA

Dzięki współpracy z GLAMOUR EVENT harmonogram Waszego ślubu jest konsultowany z wyprzedzeniem i cały proces organizacyjny przebiega bardzo płynnie.

JAKOŚĆ 4K

 

Nie musicie się martwić, że Wasz film za pięć, czy dziesięć lat będzie wyglądał oldschoolowo. Wszystkie filmy realizuję w wysokiej rozdzielczości 4K.

PLENER FILMOWY

 

Zaraz po Waszym ślubie  zrealizujemy przepiękne ujęcia plenerowe, które urozmaicą Wasz film i pomogą przygotować jeszcze piękniejszą pamiątkę.

Poznaj opinie
W mojej pracy nie ma szefa, który po zakończeniu filmu uściśnie mi dłoń, czy awansuje mnie na wyższe stanowisko. Najwyższą formą wyróżnienia i wyrażenia zadowolenia z efektów mojej pracy są polecenia ze strony Par Młodych. Wiem, że otrzymałem od nich ogromny kredyt zaufania i rekomendując mnie swoim znajomym lub bliskim udowadniają mi, że udało mi się go spłacić. Większa część nowych klientów Avocado Weddings pochodzi właśnie z poleceń. To wspaniałe móc spotkać się z parami ponownie, na weselu ich znajomych i zamienić kilka zdań.
Miniaturka-2.jpg
Marta i Łukasz

Jaworzno, Polska

"Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości czy na swój ślub wziąć Kacpra i ekipę to nie zastanawiajcie się ani sekundy dłużej!

To w jaki sposób pracują, jakie mają podejście i jaki później jest z tego efekt może pozazdrościć nie jeden kamerzysta

My jesteśmy zachwyceni naszym teledyskiem oraz reportażem nie mieliśmy pojęcia, że "taki filmik" może wywołać podczas oglądania tyle emocji ale to tylko i wyłącznie dzięki Kacprowi, który potrafił go zrobić "pod nas".

Dziękujemy setny raz i Polecamy w 100%."

C0024.00_02_35_06.Still002.jpg
Maria & Thomas

Gelsenkirchen, Niemcy

"[...] Kacper not only met our expectations, but far exceeded them. [...] We have never seen someone with such dedication and passion put his clients in a perfect light, capturing their essence in image and sound. The details he freezes forever are breathtaking and the artistic product in the end is a composite of many different angles with his eyes, with our eyes and with those of our guests. 

Everyone who watched our wedding video was moved, laughed and cried [...]. Memories fade - but the video remains forever."

pexels-luca-paul-dross-5976399_edited_ed
Macie pytania?
Chcecie zarezerwować Wasz termin?
80003596_572764326622939_864362881714067
Jeśli chcecie usłyszeć o mojej ofercie na żywo, macie jakiekolwiek pytania lub jesteście zainteresowani rezerwacją Waszego terminu, to proszę zostawcie mi wiadomość. Bardzo chętnie umówię się z Wami na spotkanie - również w formie online - podczas którego z przyjemnością opowiem więcej o swojej pracy i powiem Wam w jaki sposób możecie zarezerwować Wasz termin.
 
Kontakt do mnie:
Email: kacper@avocadoweddings.pl
Telefon: +48 535 532 296