top of page

PAMIĄTKA, KTÓRA
wykracza
poza schemat  

Logo Ślub Symboliczny Miedź.png
Czarne.png

&

Ceremonie symboliczne są niczym wulkany. Natomiast przysięgi, które są pisane bezpośrednio przez Pary Młode, to prawdziwe erupcje. Erupcje emocji z ogromnym polem rażenia, które potrafi złamać nawet największych twardzieli. Śmiech, łzy, ogromna radość, która przeszywa Cię od środka. Dodaj do tego łamiący się  głos, Wasze nieśmiałe spojrzenia i wyszeptane do ucha "kocham cię". Wspólnie z agencją Ślub Symboliczny, przygotowałem dla Was ofertę, która pozwoli Wam wrócić do tych wszystkich wspomnień.

C0036.00_00_07_12.Still005.jpg

sprawdź co dla Was

PRZYGOTOWAŁEM

"Filmy, które otrzymaliśmy od Kacpra są cudowne.
Idealnie ukazują emocje i uczucia, które towarzyszyły nam
w tym wyjątkowym dla nas dniu."

-Paulina i Łukasz

PAKIET ŚLUBU SYMBOLICZNEGO

SPERSONALIZUJ SWÓJ PAKIET

SKRÓT 2-3 MIN.
4 GODZINY PRACY W DNIU ŚLUBU
FILMOWA SESJA PLENEROWA W DNIU ŚLUBU

1250 - DRUGI OPERATOR

1000 - DRON

1000 - SUROWY MATERIAŁ

1000 - SESJA PLENEROWA W INNYM DNIU

300 - DODATKOWA GODZINA PRACY OPERATORA

2400 zł

Marysia i Kosma
Mayowa & Damilola
Agata i Berk

A może fry... więcej wspomnień do tego?

Stres i ekscytacja towarzysząca przedślubnym przygotowaniom oraz parkiet taneczny, który wręcz płonie pod nogami Waszych gości. Obie te chwile mogą znaleźć się w Waszej filmowiec pamiątce z dnia ślubu. Kliknij przycisk poniżej i sprawdź pozostałe pakiety, w których zachowam dla Was jeszcze więcej wyjątkowych wspomnień.

Ubierz słuchawki
i
zanurz się w emocjach

Co odróżnia film od zdjęcia? Przede wszystkim dźwięk. Jego edycja zajmuje mi często więcej czasu, niż obrazu. To dlatego, że zawsze staram się za pomocą jak największej ilości zmysłów przenieść Was wspomnieniami do dnia Waszego ślubu. Chcę przypomnieć Wam rozmowy, kiedy zestresowani czekaliście na Wasze pierwsze spotkanie. Chcę żebyście mogli ponownie usłyszeć okrzyki radości i brawa, które towarzyszyły Wam podczas pierwszego pocałunku. Dla niektórych to tylko detale, dla mnie to aż detale, które stanowią nieodłączną część Waszych wspomnień.

C0036.00_00_08_21.Still003.jpg
AK2A6177.jpg

TWÓJ RUCH!

Jeśli chcecie usłyszeć o mojej ofercie na żywo, macie jakiekolwiek pytania lub jesteście zainteresowani rezerwacją Waszego terminu, to proszę zostawcie mi wiadomość. Bardzo chętnie umówię się z Wami na spotkanie - również w formie online - podczas którego z przyjemnością opowiem więcej o swojej pracy i powiem Wam w jaki sposób możecie zarezerwować Wasz termin.

 


Kontakt do mnie:
Email: kacper@avocadoweddings.pl
Telefon: +48 535 532 296

Ceny pakietów nie uwzględniają kosztów dojazdu i ew. noclegu, które rozliczane są dodatkowo.
Ceny pakietów i dodatków uwzględniają rabat przyznawany w zamian za udzielenie zgody na publikację filmów.
Cenny pakietów i dodatków nie są stałe (rosną wraz z ilością podpisanych umów) i jedyną możliwością ich zablokowania jest podpisanie umowy oraz wpłata zadatku.

bottom of page