top of page
C0015.00_00_00_00.Still001-2.jpg

PAMIĄTKA, KTÓRA
wykracza
poza schemat  

Ceremonie symboliczne są niczym wulkany. Natomiast przysięgi, które są pisane bezpośrednio przez Pary Młode, to prawdziwe erupcje. Erupcje emocji z ogromnym polem rażenia, które potrafi złamać nawet największych twardzieli. Śmiech, łzy, ogromna radość, która przeszywa Cię od środka. Dodaj do tego łamiący się  głos, Wasze nieśmiałe spojrzenia i wyszeptane do ucha "kocham cię". Wspólnie z agencją Ślub Symboliczny, przygotowałem dla Was ofertę, która pozwoli Wam wrócić do tych wszystkich wspomnień.

Projekt bez tytułu.png
Czarne.png

&

Projekt bez tytułu.jpg

PAKIET

ŚLUBU SYMBOLICZNEGO

Skrót 2-3 min.
4 godziny pracy w dniu ślubu
Filmowa sesja plenerowa w dniu ślubu

3400 zł

SPERSONALIZUJ
SWÓJ PAKIET

dron
dodatkowy operator
surowy materiał
dodatkowa godzina pracy
sesja plenerowa w innym dniu
same day edit

5.jpg

1300 zł + dojazd
1750 zł
1000 zł
300 zł/h/op.
1000 zł

2500 zł

A może fry... więcej wspomnień do tego?

Stres i ekscytacja towarzysząca przedślubnym przygotowaniom oraz parkiet taneczny, który wręcz płonie pod nogami Waszych gości. Obie te chwile mogą znaleźć się w Waszej filmowiec pamiątce z dnia ślubu. Kliknij przycisk poniżej i sprawdź pozostałe pakiety, w których zachowam dla Was jeszcze więcej wyjątkowych wspomnień.

2.jpg

Niepowtarzalny

ślub w pałacu

Mayowa & Damilola

Festiwalowy

ślub humanistyczny

Marysia & Kosma

1.jpg
3.jpg

Wzruszający

ślub plenerowy

Agata & Berk

"Filmy, które otrzymaliśmy od Kacpra są cudowne. Idealnie ukazują emocje i uczucia, które towarzyszyły nam w tym wyjątkowym dla nas dniu."

Paulina i Łukasz

UBIERZ SUCHAWKI
i zanurz się w  EMOCJACH

Co odróżnia film od zdjęcia? Przede wszystkim dźwięk. Jego edycja zajmuje mi często więcej czasu, niż obrazu. To dlatego, że zawsze staram się za pomocą jak największej ilości zmysłów przenieść Was wspomnieniami do dnia Waszego ślubu. Chcę przypomnieć Wam rozmowy, kiedy zestresowani czekaliście na Wasze pierwsze spotkanie. Chcę żebyście mogli ponownie usłyszeć okrzyki radości i brawa, które towarzyszyły Wam podczas pierwszego pocałunku. Dla niektórych to tylko detale, dla mnie to aż detale, które stanowią nieodłączną część Waszych wspomnień.

C0036.00_00_08_21.Still003.jpg
AK2A6177.jpg

TWÓJ RUCH!

Jeśli chcecie usłyszeć o mojej ofercie na żywo, macie jakiekolwiek pytania lub jesteście zainteresowani rezerwacją Waszego terminu, to proszę zostawcie mi wiadomość. Bardzo chętnie umówię się z Wami na spotkanie - również w formie online - podczas którego z przyjemnością opowiem więcej o swojej pracy i powiem Wam w jaki sposób możecie zarezerwować Wasz termin.

 


Kontakt do mnie:
email: kacper@avocadoweddings.pl
telefon: +48 535 532 296

Ceny podane w ofercie uwzględniają już rabat przyznawany w zamian za udzielenie zgody marketingowej.

Ceny pakietów nie obejmują kosztów dojazdu (1zł - 1 km) oraz ewentualnego noclegu lub noclegów.

Oferta może ulec zmianie i jedyną możliwością rezerwacji jest podpisanie umowy oraz wpłata zadatku.

bottom of page